Představení

Vážení ředitelé a pedagogové,

rádi bychom Vás touto cestou přivítali v novém projektu MAP IV.

Věříme, že v tomto roce spolu s námi budete MAPovat situaci ve vzdělávání v našem mikroregionu Horňácka Ostrožska.

Dříve, než Vám povíme, co Vás v novém projektu čeká a co pro Vás chystáme, rádi bychom udělali krátkou rekapitulaci toho, co se nezměnilo a bude fungovat i nadále:

 

1. WEB - veškeré informace o projektu a jeho aktivitách naleznete na stránkách projektu, které jsou stále stejné -map.ostrozsko.cz.

Zde Vás budeme pravidelně informovat o dění v projektu a budou zde také zveřejňovány pozvánky na jednotlivé akce projektu.

V kalendáři akcí můžete vidět termíny, které již máme s lektory nasmlouvány a postupně budeme přidávat další.

Pokud by Vás zajímal i pohled do minulosti , jsou zde odkazy na naše všechny předchozí projekty  MAP I, MAP II, MAP III.

2. FB - máme i stejné facebookové stránky. A pokud nechcete zmeškat žádnou novou informaci , zapněte si sledování našich facebookových stránek  http:// www.facebook.com/MAPIVHornackoostrozsko a při přidání jakékoliv nové akce či informace budete hned v obraze.

3. PŘIHLAŠOVÁNÍ NA AKCE - pokud jste již měli přihlašovací údaje na naše weby, tak zůstaly stejné a není potřeba dělat novou registraci.

Vše funguje, jak jste byli zvyklí, taktéž on-line přihlašování na různé akce zůstalo beze změny. Noví zájemci se mohou na naše webové stránky kdykoliv zaregistrovat a získat své přístupové údaje.

4. KONTAKTY- i my členové realizačního týmu, jsme zůstali skoro stejní, až na pozici facilitátora, kde je nový pracovník. Kontakty na nás se nezměnily a naleznete je také na webových stránkách projektu na záložce realizační tým.

 

A nyní již více o tom, co nás čeká v nové MAPce. Konečně je zase povoleno implementovat , tj. realizovat vzdělávácí aktivity pro všechny pracovníky ve vzdělávání v MŠ a ZŠ, a nejen pro ně.

Nicméně nemůžeme opomenout i další aktivity, které budou v projektu probíhat a do kterých se může zapojit kdokoliv., kdo má zájem aktivně se podílet na průběhu projektu., jedná se zejména o účast v pracovních skupinách., které budou v MAP IV celkem 4.

Nedílnou součástí MAP IV. jsou také aktivity týkající se plánování a aktualizování strategických dokumnetů a akčních plánů. Věříme, že to již nyní bude větší motivace, když již můžeme vzdělávačky nejen plánovat, ale i rovnou realizovat., tedy dříve svou myšlenku uvést v život.

A na co se tedy můžete těšit?

PEDAGOGOVÉ

* vzdělávací semináře a workshopy na zajímavá témata s oblíbenými lektory.

* setkávání pedagogů MŠ a ZŠ , ZŠ a SŠ.

* tematická setkávání pedagogů dle oblasti.

* návštevy škol a sdílení dobré praxe na území Horňácka- Ostrožska i mimo něj.

* informační setkání, semináře, exkurze, výjezdy pro ředitele a vedoucí pracovníky.

* podpora při řešení složitých případů ze školní praxe- skupinové či individuální konzultace s odborníky.

 

RODIČE, VEŘEJNOST

* podpora a spolupráce školy a rodičů

* zvyšování informovanosti rodičů o aktuálních trendech ve vzdělávání - besedy, přednášky s odborníky.

To je základní výčet naplánovaných aktivit na následující dva roky realizace projektu MAP IV.

V průběhu realizace ho budeme ještě postupně doplňovat a společně s Vámi konkretizovat. Věříme, že si mnozí z Vás najdou v nabídce aktivitu, která Vás zaujme a budete se spolu s námi podílet na rozvoji a zkvalitňování vzdělávání dětí a žáků na Horňácku Ostrožsku.

Čeká nás tedy spousta práce, tak si společně přejme, ať se vše vydaří.

Postupně Vám budeme zasílat další důležité informace a novinky v projektu. Není možné vše spustit najednou, nicméně Vy, co už nás znáte, víte, že my nezahálíme a přpravujeme, domlouváme, nové zajímavé aktivity pro Vás a Vaše kolegy ve sboru.

Těšíme se na další skvělou spolupráci s Vámi.

 

Za realizační tým  MAP IV.

 

 

Jana Bujáková

hlavní manažerka projektu

 

 

 

 

 

 

 

Kde nás najdete ?

MAS Horňácko a Ostrožsko z.s.

Sídlo a provozovna
náměstí Míru 664
698 01 Veselí nad Moravou
ICO: 270 16 005Kalendář

červenec 2024
Ne Po Út St Čt So
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31

Partneři

 

CZ RO B 1C

 

opvvv ft logo msmt

 

Free Joomla templates by L.THEME