Pracovní skupiny

PS GARANTI
PhDr. Walter Bartoš předseda ŘV MAP III
PhDr. Věra Olšáková člen RT - Academic School s.r.o.
Mgr. František Frýdecký ZŠ Velká nad Veličkou
Mgr. Helena Handlová ZŠ Tvarožná Lhota
Mgr. Jitka Jančíková ZŠ Hluk
Mgr. Jitka Kolůchová ZŠ a praktická škola Veselí nad Moravou
Mgr. Radek Maršálek ZŠ Hutník, Veselí nad Moravou
Mgr. Alena Horáková ZŠ Ostrožská Nová Ves
Mgr. Ladislava Nosková ZŠ Blatnice pod Sv. Antonínkem
Mgr. Petr Bělohrad  ZŠ Uherský Ostroh
Mgr. Zuzana Havlíčková MŠ Veselí nad Moravou
Mgr. Lenka Miklíková ZŠ Kněždub
Marcela Tomšejová MŠ Tasov
Mgr. Petra Jamná ZŠ Radějov
Martin Dosoudil ZŠ Kuželov
Mgr. Růžena Hlůšková ZŠ Kunovice, U pálenice
Bc. Blanka Černochová MŠ Kunovice
Mgr. Irena Dufková ZŠ a MŠ Nová Lhota
Ing. Josef Pavlica ZŠ a MŠ Hroznová Lhota
Mgr. Petr Tomeček ZŠ MK Strážnice
Lenka Habartová MŠ Hluk
Bc. Marie Kusáková, DiS. ZŠ Na Dědině Ostrožská Nová Ves
Mgr. Petr Galečka ZŠ Jaromíra Hlubíka Lipov
 

 

PS LEADEŘI
Mgr. František Frýdecký ZŠ Velká nad Veličkou
Mgr. Radek Maršálek ZŠ Hutník, Veselí nad Moravou
Mgr. Irena Leitgebová ZŠ Hutník, Veselí nad Moravou
Mgr. Veronika Trávníčková MŠ Uherský Ostroh, Sídliště
Mgr. Jitka Jančíková ZŠ Hluk
Mgr. Olga Fialová ZŠ Hutník, Veselí nad Moravou
Mgr. Alena Horáková ZŠ Ostrožská Nová Ves
Mgr. Ladislava Nosková ZŠ Blatnice pod Sv. Antonínkem
Mgr. Petr Bělohrad  ZŠ Uherský Ostroh
Mgr. Anna Šrámková CZŠ Veselí nad Moravou
Mgr. Pavel Houška ZŠ Na Dědině
Mgr. Petr Tomeček ZŠ MK Strážnice
Mgr. Marie Trčková Zš a Mš Hroznová Lhota
Mgr. Marcela Zemánková DDM Veselí nad Moravou
Mgr. Petr Galečka ZŠ Jaromíra Hlubíka Lipov
Ing. Roman Zemánek DDM Strážnice
Mgr. Libor Daňhel ZŠ Ostrožská Lhota
 

 

PS ROVNÉ PŘÍLEŽITOSTI
Mgr. Monika Konečná ZŠ Uherský Ostroh
Ing. Ludvík Kostelanský CZŠ Veselí nad Moravou
Mgr. Jitka Kolůchová ZŠ a praktická škola Veselí nad Moravou
Mgr. Tomáš Zajíček ZŠ Lipov
Mgr. Klára Kamenská ZŠ MK Strážnice
Mgr. Jana Buchtová ZŠ MK Strážnice
Ing. Bc. Magdalena Šajdlerová, DiS. MŠ Hrubá Vrbka
 

 

PS ČTENÁŘSKÁ GRAMOTNOST
Mgr. Veronika Bílková ZŠ Hluk
Mgr. Jitka Chudíčková ZŠ Hutník Veselí nad Moravou
Mgr. Irena Drlíková ZŠ Velká nad Veličkou
Mgr. Dana Křížová ZŠ Blatnice pod Sv. Antonínkem
Mgr. Linda Tůmová ZŠ Uherský Ostroh
Mgr. Jarmila Kopuncová ZŠ Lipov
Bc. Omachlíková Michaela MŠ Hluk
 

 

PS MATERMATICKÁ GRAMOTNOST
Mgr. Jana Švrčková ZŠ Velká nad Veličkou
Mgr. Eva Kubišová ZŠ Hluk
Mgr. Monika Kolaciová ZŠ Tvarožná Lhota
Mgr. Nataša Gabrhelová ZŠ Ostrožská Nová Ves
 

 

PS FINANCOVÁNÍ
Mgr. František Frýdecký ZŠ Velká nad Veličkou
Ing. Ludvík Kostelanský CZŠ Veselí nad Moravou
Marcela Tomšejová MŠ Tasov
Mgr. Alena Horáková ZŠ Ostrožská Nová Ves
PhDr. Walter Bartoš předseda ŘV MAP III
PhDr. Věra Olšáková člen RT - Academic School s.r.o.
 

 

 

MAP III.

Seznam členů pracovních skupin MAPIII.

 

 

ZÁPISY MAP III.

Zapis_PS_15.6.2022

 

 

 

ZÁPISY MAP II.

ZÁPIS ze 7. společného jednání pracovních skupin dne  16. a 17. 6. 2020

ZÁPIS z 6. společného jednání pracovních skupin dne 21. a 22. 4. 2020 formou videokonference

ZÁPIS z 5. společného jednání pracovních skupin dne  4. a 5. 2. 2020

ZÁPIS z 4. společného jednání pracovních skupin dne  5. a 6. 11. 2019

ZÁPIS z 3. společného jednání pracovních skupin dne  4. a 5. 6. 2019

ZÁPIS z 2. společného jednání pracovních skupin dne 24. a 25. 4. 2019

ZÁPIS z 1. společného jednání pracovních skupin dne 5. a 6. 2. 2019

Kde nás najdete ?

MAS Horňácko a Ostrožsko z.s.

Sídlo a provozovna
náměstí Míru 664
698 01 Veselí nad Moravou
ICO: 270 16 005



Kalendář

prosinec 2022
Ne Po Út St Čt So
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Partneři

 

CZ RO B 1C

 

opvvv ft logo msmt

 

Free Joomla templates by L.THEME